25 lat doświadczenia w integracji sieciowej

Atende jest wiodącym integratorem sieci i systemów IT w Polsce

 

Integracja sieciowa

Na początku lat 90. nasi inżynierowie podłączyli pierwsze polskie firmy do Internetu. Od tamtego momentu podejmujemy najpoważniejsze wyzwania technologiczne, służące realizacji potrzeb biznesowych.

Należymy do wiodących integratorów IT w Polsce. Mamy wyjątkowe doświadczenie w integracji IT, w tym w budowie sieci korporacyjnych i operatorskich, systemów bezpieczeństwa, a także we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań jednolitej komunikacji (Unified Communications).

Co robimy?

Zdjęcie

Sieci operatorskie

Budujemy wielousługowe sieci dla operatorów telekomunikacyjnych. Naszą specjalnością jest budowa i rozwój rdzenia sieci usługowej (ang. Packet Core) w telekomunikacji mobilnej oraz systemy naliczania opłat za świadczone usługi.

Zdjęcie

Sieci korporacyjne

Jako wiodący integrator IT budujemy sieci korporacyjne o każdej skali i o dowolnym stopniu złożoności. Uwzględniamy potrzeby nowoczesnej, zunifikowanej komunikacji.

Zdjęcie

Bezpieczeństwo

Podnosimy poziom bezpieczeństwa informacji w systemach informatycznych nie tylko instalując najświeższe rozwiązania techniczne. Dbamy o to, aby integracja systemów IT przebiegała bez komplikacji.


 

Zdjęcie

Audyt i doradztwo

Przeprowadzamy audyt infrastruktury, który usprawni realizację zadań biznesowych, przygotowania do migracji lub nowych wdrożeń, ułatwi integrację systemów IT i pomoże zoptymalizować wykorzystanie infrastruktury.

Zdjęcie

Automatyzacja zarządzania

Jako integrator IT wdrażamy rozwiązania automatyzujące pracę administratorów i podnoszące bezpieczeństwo IT w firmie.

Zdjęcie

Telefonia IP

Wdrażamy korporacyjne i operatorskie systemy telefoniczne w technologii IP. Proponujemy integrację systemów z systemami bezpieczeństwa i zarządzania siecią.

Case study OST 112

Zbudowaliśmy Ogólnopolską Sieć Teleinformatyczną na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST 112). To największy projekt teleinformatyczny dla sektora publicznego, zrealizowany o czasie i w założonym budżecie. Stworzona została nowoczesna, wielousługowa sieć klasy operatorskiej, zdolna do przesyłania danych, głosu i obrazu, łącząca ponad 900 lokalizacji.

Otwórz

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!