Innowacyjność kluczem do sukcesu

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości najnowszych trendów, polecimy Twojej firmie takie rozwiązania informatyczne, które udoskonalą jakość obsługi klienta i pozwolą na zoptymalizowanie kosztów

 

 

Sektor finansowy

Dla banków i firm ubezpieczeniowych nowe technologie to „być, albo nie być” na dzisiejszym, bardzo konkurencyjnym rynku.

Bez odważnej strategii cyfrowej oraz najlepszej obsługi klienta poprzez serwisy www i aplikacje mobilne, firmy z sektora finansowego zostaną w tyle za pędzącą konkurencją. Aby zapewnić konkurencyjność, systemy IT muszą być szybkie i niezawodne. Niezbędne są więc technologie, pozwalające na sprawne przesyłanie i gromadzenie rosnącej ilości danych oraz rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.

W Atende doskonale rozumiemy wyzwania, przed którymi stoi branża usług finansowych. Na co dzień obsługujemy jej liderów. Jako pierwsza firma w Polsce wykonaliśmy migrację dużych wolumenów danych dla firmy z sektora finansowego.

Oferujemy

Zdjęcie

Infrastruktura sieciowa

środowisko sieciowe, gdzie nowe technologie dają możliwości większego, sprawniejszego oraz tańszego przesyłu danych

Zdjęcie

Przechowywanie danych

systemy gromadzenia danych oraz ich przechowywania

Zdjęcie

Optymalizacja

optymalizacja zasobów IT, nowe rozwiązania w sferze serwerów oraz wirtualizacji, gwarantujące oszczędność zasobów, w tym energii

Zdjęcie

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo danych, poprzez własne zasoby oraz partnerstwa z wybranymi partnerami

Zdjęcie

Usługi cloud

usługi profesjonalne w chmurze - od budowy infrastruktury po dzierżawę w infrastrukturze Atende

Zdjęcie

Outsourcing systemów i usługi utrzymaniowe

ponad 100 różnego rodzaju usług dostępnych w trybie serwisowym lub utrzymaniowym

Zdjęcie

Blockchain

Oferujemy bankom i instytucjom finansowym rozwiązania oparte na technologii blockchain (m.in. utrwalanie dokumentów w sieci blockchain, wdrożenie trwałego nośnika; pełną digitalizację obsługi klienta, w tym podpisywanie dokumentów poprzez kody SMS oraz digitalizację dokumentów z biometrycznym podpisem, ich archiwizację oraz indeksowanie). Dowiedz się więcej.

Pionierskie wdrożenie cloud

Jako jedna z pierwszych firm informatycznych w Polsce, już w 2007 roku świadczyliśmy kompleksowe usługi outsourcingu ICT i cloud computing. Naszym pierwszym klientem z tego obszaru była firma Liberty Direct, z którą współpracujemy do dziś.

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!