Twój sukces w chmurze

Wybierając chmurę Atende otrzymujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ciągłość działania oraz profesjonalne wsparcie 24/7.

 

Cloud computing

Wspieramy rozwój firm świadcząc nowoczesne i bezpieczne usługi cloud, w połączeniu z kompleksowym katalogiem usług wdrożeniowych i utrzymaniowych.

Pod nazwą Atende Business Cloud oferujemy rozwiązanie własne - chmurę dla firm, wymagających najwyższej jakości, stworzoną i obsługiwaną przez najbardziej doświadczonych inżynierów w Polsce. W odróżnieniu do dużych, globalnych firm oferujących usługi chmury publicznej, nasza oferta to odpowiedzialność mierzona wysokimi parametrami jakościowymi i konkretni ludzie, którzy reagują na indywidualne potrzeby klientów. Warto podkreślić, że dane w Atende Business Cloud są przetwarzane i przechowywane wyłącznie na terytorium Polski.

Chmura dla firm to doskonałe rozwiązanie do testowania oraz hostingu aplikacji biznesowych. Zapewniamy nieprzerwane działanie aplikacji, proaktywny monitoring 24/7 oraz bezpieczeństwo danych, a przy tym płatność jedynie za faktycznie wykorzystane zasoby.

Atende Business Cloud to także idealna platforma do celów DRC (ang. Disaster Recovery Center) – zapasowego centrum danych.

Proponowane przez nas rozwiązanie jest ponadto najlepszym środowiskiem dla wymagających sklepów internetowych czy aplikacji webowych. Dostarczamy odpowiednią moc potrzebną do płynnej obsługi wszystkich użytkowników w naszej chmurze dla firm. Od lat zapewniamy bezawaryjne działanie m.in. stron WOŚP w dniu Wielkiego Finału.

Zawsze najwyższą uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa IT. Zarówno architektura chmury dla firm, jak i cały wachlarz usług związanych z bezpieczeństwem i siecią, gwarantują spokojny sen naszym administratorom i klientom. Każde środowisko Atende Business Cloud możemy uzupełnić o zaawansowany firewall, VPN, IPS, vLAN, load balancing, logowanie zdarzeń.

Co robimy

Zdjęcie

Hosting aplikacji biznesowych

hosting aplikacji biznesowych rozliczany za faktycznie wykorzystane zasoby

Zdjęcie

DRC

zapasowe centrum danych –bezpieczeństwo biznesu i ciągłość działania firmy

Zdjęcie

Platformy dla www

niezawodne i skalowalne platformy dla Twojej strony www lub e-commerce, które płynnie obsłużą nawet miliony użytkowników

Zdjęcie

Środowiska testowe i rozwojowe

zautomatyzowane i elastyczne środowiska testowe i rozwojowe dostępne na żądanie

Dlaczego Atende?

  • opieka i dostęp do najlepszego zespołu inżynierów
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa danych w chmurze dla firm
  • składowanie danych na terytorium Polski
  • bezkonkurencyjna pomoc 24/7
  • gwarancja ciągłości działania
 
Paweł Pętlicki
Dział Wsparcia Sprzedaży Usługi Cloud

Wypowiedź eksperta Atende

Usługi Atende Business Cloud to zdecydowanie więcej, niż prosty hosting cloud. Naszą ofertę budujemy na bazie pełnego zaangażowania zespołu i bliskiej współpracy z klientami, dla których jesteśmy zaufanym dostawcą usług.

Atende od lat posiada status partnera Gold Cisco w zakresie wdrażanych technologii informatycznych. Poniżej prezentujemy naszą wspólną ofertę związaną z usługami w chmurze Cisco: zarządzanie siecią WiFi, narzędzia Unified Communications, bezpieczeństwo IT oraz zarządzanie poborem energii w centrach danych, jak i biurach.

Case study WOŚP

Atende od wielu lat jest partnerem technologicznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas Finału WOŚP strona Fundacji odnotowuje największą liczbę odwiedzin. Obsłużenie tak dużego ruchu jest nie lada wyzwaniem.

Otwórz

Przetestuj Atende Business Cloud

Wypełnij formularz aby rozpocząć 2 tygodniowe testy usługi Atende Business Cloud. Za darmo.

Vmware Vmware

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!