Codeshine

Aplikacje na zamówienie

SOFTWARE, BIG DATA, WEB & MOBILE DEVELOPMENT
Twój biznes, nasz software

Nowy cyfrowy konsument, bez względu na jego wiek, praktycznie bez przerwy używa swojego smartfona, a zwykle otoczony jest dodatkowo innymi urządzeniami, takimi jak laptop lub tablet. Praca i zakupy przez internet stały się nową normą, a użytkownicy coraz bardziej świadomie wybierają aplikacje oraz witryny internetowe, z których korzystają. Dlatego jeśli przykładasz wagę do szybkiego, sprawnego i wygodnego działania aplikacji, które oferujesz swoim klientom, wybierz Codeshine.

Codeshine jest polską firmą tworzącą strony i aplikacje (web, mobile) dla rozmaitych firm B2B. Znalazła się w rankingu Top Web Development Companies in Poland for 2020 serwisu Clutch.

Specjalizacją Codeshine jest dostarczania wysokiej jakości, nowoczesnego oprogramowania internetowego. W DNA spółki zaszyta jest także umiejętność analizy dużych zbiorów danych (ang. big data).

Wybierając Codeshine jako partnera do tworzenia aplikacji w Twojej firmie, otrzymasz rozwiązania oparte na nowoczesnych i sprawdzonych technologiach Open Source. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań cloud computing na AWS, Google Cloud czy Azure. Pracujemyw metodyce Agile/Scrum przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi do współpracy takich jak Jira, Slack czy Trello.

Laptop z uruchomioną aplikacją do programowania
Monitor na którym widać uruchomiony program do programowania
Logo Codeshine
rozwiązania
i produkty
Aplikacja online do analizy danych

Aplikacja TGI Smart została zrealizowana wraz z firmą badawczą Kantar. Jest to nowatorska platforma dostępna w chmurze AWS wspierająca monitoring zjawisk konsumenckich poprzez generowanie raportów analitycznych. Umożliwia marketerom, zarządom firm, a także agencjom digitalowym i reklamowym samodzielne tworzenie raportów z danymi, dzięki którym mogą lepiej opracować strategię rozwoju marki czy nowy projekt marketingowy. TGI Smart pozwala na uzyskanie szczegółowych danych w kilkuset kategorii produktowych.

Oprogramowanie na zamówienie

Podoba Ci się nasza strona www? Ty też możesz taką mieć. Wybierz Codeshine - software house, który dostarczy Ci najwyższej jakości oprogramowanie internetowe na potrzeby aplikacji oraz serwisów www, bez względu na segment rynku. Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły oferty.

Smart TGI w Kantar Polska

Kantar Polska wspólnie z Codeshine podjęły się współpracy w celu opracowania rozwiązania do analizy danych, dostępnego w wersji online i modelu subskrypcyjnym.

Klient:
Kantar

Technologia:
Smart TGI

Kobieta wskazująca palcem na laptopa, na którego ekranie widać aplikację do prezentowania danych, wykresy
zarząd firmy
Arkadiusz Kalemba, Prezes Zarządu Codeshine
Arkadiusz Kalemba

Prezes Zarządu

Codeshine sp. z o.o.

ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Tel. +48 668 193 677

Email [email protected]

Atende Capital Group
Logo Atende Industries
Logo Trust IT
Logo Codeshine
Logo A2 Customer Care
Logo OmniChip
Logo Phoenix Systems