Atende z tytułem Cisco Data Center Partner of The Year 2022!

Jako wieloletni partner firmy Cisco czujemy się zaszczyceni otrzymaniem tytułu Cisco Data Center Partner of The Year 2022.

13 grudnia br. Atende otrzymało nagrodę Cisco Data Center Partner of The Year 2022. Wyróżnienie to podkreśla nasze doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie rynkowi najnowszych, sprawdzonych rozwiązań z sektora Data Center.

Statuetka Cisco Data Center Partner of The Year 2022

Nagroda Cisco Data Center Partner of The Year 2022 to dla nas ogromne wyróżnienie, które podkreśla unikalne cechy nowoczesnego integratora IT. Firma Cisco uhonorowała nasz wysiłek włożony w rozwój kompetencji, które przekładają się na budowaniu sukcesu naszych klientów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych” – przekazał Mariusz Mierzejewski, CTO w Atende S.A.

Nagroda jest dowodem naszych innowacji i osiągnieć we wsparciu cyfrowej transformacji przedsiębiorstw. Wyróżnienie to jest uhonorowaniem wysiłku całego naszego zespołu włożonego w budowanie kompetencji Atende jako nowoczesnego integratora.

Szczególnie chciałbym w tym miejscu podziękować naszym klientom z sektora telekomunikacyjnego oraz obronnego. Cieszymy się, że nasi klienci dostrzegają potencjał najnowszych rozwiązań technologicznych takie jak Cisco ACI, Cisco HyperFlex czy Cisco Nexus” – dodaje Mariusz Mierzejewski.

Tytuł Cisco Data Center Partner of The Year potwierdza, że jesteśmy jednym z najnowocześniejszych integratorów stawiającym w naszej pracy nie tylko na innowacyjne rozwiązania, ale także strategiczne podejście do potrzeb naszych klientów i proponowanie im rozwiązań we współpracy ze światowymi liderami technologii.