Wydarzenie Atende Security Forum: Anatomia ataku już 18 października

9/1/2023

Atende Security Forum: Anatomia ataku.

Czyli jak zauważyć, zareagować i przeciwdziałać atakom cybernetycznym.

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia jest nieodłączną częścią każdej organizacji, zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem stanowią fundamentalny problem. Właśnie dlatego tak ważne jest, by pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami wykorzystywanymi przez cyberprzestępców.

W celu aktualizacji wiedzy klientów i możliwie najlepszego ich przygotowania wobec współczesnych wyzwań, wracamy z drugą edycją Atende Security Forum, które odbędzie się 18 października w Warszawie.

Spotkanie poświęcone będzie taktykom, strategiom i technologiom w walce przeciw cyberprzestępczości. Nasze wydarzenie wyróżnia nieszablonowa agenda, fachowe, nieproduktowe prelekcje przeplatane inspirującymi case studies, oraz eksperccy prelegenci - praktycy rynku cyberbezpieczeństwa. Stworzone jako wydarzenie, które dostarcza wiedzy na temat możliwości skutecznego przeciwdziałania atakom cybernetycznym, tym razem skupi się na “anatomii ataku”: demistyfikacji i rozłożenia na części pierwsze ataków cybernetycznych.

Sprawdź szczegóły agendy i zarejestruj się bezpłatnie już dzisiaj na stronie wydarzenia: https://security.forum.atende.pl

Analiza cyberzagrożeń krok po kroku

W dobie różnorodnych zagrożeń wymagane jest podejście wieloaspektowe, by zrozumieć złożoność współczesnych wyzwań. Atende Security Forum: Anatomia ataku to spotkanie, które skupi się na demontażu ataków cybernetycznych, analizie ich elementów składowych oraz wyciąganiu wniosków z przeszłych incydentów.

W trakcie Atende Security Forum: Anatomia ataku, zespół ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa, zarówno z Atende jak i z ramienia wiodących na rynku globalnych producentów rozwiązań security, krok po kroku odsłoni przed uczestnikami tajniki różnych rodzajów ataków. Nasze wydarzenie to więcej niż teoria – prelegenci położą duży nacisk na praktyczne aspekty zagrożeń i zaprezentują z życia wzięta przykłady oraz realistyczne scenariusze ataków.  

Zrozumienie psychologii przestępców cybernetycznych

Podczas Atende Security Forum uczestnicy będą mieli możliwość zanurzenia się w psychologię przestępców cybernetycznych. Zyskają wgląd w to, jakie cele motywują hakerów oraz jakie strategie wykorzystują do osiągnięcia swoich celów. Bliższe poznanie wroga pozwoli na lepsze dostosowanie własnych strategii obronnych i zwiększenie skuteczności działań.


Kogo spotkasz podczas Atende Security Forum

Nasze spotkanie stwarza okazję do networkingu wśród najlepszych praktyków branży - dyrektorów IT, menedżerów zespołów odpowiedzialnych za cyberbezpieczeństwo, czy ekspertów odpowiedzialnych za ciągłość działania i zarządzanie kryzysowe. Podczas tegorocznej edycji Atende Security Forum zaprosiliśmy do współpracy także renomowanych partnerów technologicznych, wyróżnionych w międzynarodowych rankingach (m.in. Gartnera) w ramach poszczególnych kategorii technologii cyberochrony.
Są to: Arrow, Cisco, Delinea, Fortinet oraz VMware.

Pamiętaj, widzimy się już 18 października. Nie zapomnij o bezpłatnej rejestracji na wydarzenie.

Do zobaczenia!

Zespół Atende

Atende Security Forum: Anatomia ataku już 18 października