Atende Partnerem Roku 2022 Fortinet

20 października br. odbyło się wydarzenie Fortinet Security Day 2022, poświęcone współczesnym wyzwaniom przedsiębiorstw w zakresie cyberbezpieczeństwa. W trakcie wieczornej Gali, Atende zostało wyselekcjonowane spośród najlepszych na polskim rynku partnerów Fortinet otrzymując wyróżnienie „Partner Roku 2022”. Nagroda została przyznana za wysoką dojrzałość i doskonałość w realizacji innowacyjnych projektów opartych na technologiach dostarczanych przez Fortinet.

Ta nagroda jest dowodem zaufania Fortinet oraz potwierdzeniem wysokich kompetencji technicznych zespołu inżynierów Atende, a przede wszystkim wyróżnieniem dla naszego zespołu handlowego wspierającego klientów sektora finansowego czy SMP w zakresie zaawansowanych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo – mówi Jakub Jagielak, Cybersecurity Team Technology Leader w Atende.

Atende koncentruje się na tworzeniu, oferowaniu i rozwijaniu kompleksowych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo IT dla naszych najbardziej wymagających klientów z sektora publicznego, finansów, telekomunikacji czy medycznego. Inżynierowie wspomagają klientów w zidentyfikowaniu potrzeb, doborze odpowiednich technologii i urządzeń, wdrożeniu rozwiązań oraz wsparciu posprzedażowym.

Wyróżnienie Partner Roku 2022 od Fortinet potwierdza wysokie kompetencje Atende w budowie najnowszych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, doskonałą znajomość nowości technologicznych, a także indywidualne podejście do potrzeb klient.

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, bez którego nie otrzymalibyśmy tego wyróżnienia. Jest ono szczególnym powodem do dumy w czasach, gdy kwestie cyberbezpieczeństwa stają się przedmiotem zainteresowania praktycznie każdego przedsiębiorstwa, i to na najwyższym szczeblu decyzyjności – podkreśla Gabriel Grudzień, Dyrektor Działu Sprzedaży Pionu Integracji Atende.