30 lat temu
podłączyliśmy pierwsze polskie firmy do Internetu.

Dziś wspieramy klientów w transformacji cyfrowej, realizując zaawansowane technologicznie projekty w oparciu o innowacyjne portfolio Grupy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

INTEGRACJA IT

AI & SMART DEVICES

OPROGRAMOWANIE

USŁUGI IT

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CLOUD

Nasze rozwiązania

Cyfrowa transformacja

Atende Industries z nagrodą MADE IN POLAND Polskiej Agencji Przedsiębiorczości

Atende Industries, spółka z Grupy Atende tworząca innowacyjne technologie dla przemysłu 4.0 i rynku Smart Grid, otrzymała nagrodę MADE IN POLAND 2021. Wręczenie nagrody odbyło się podczas II Kongresu MADE IN POLAND w Berlinie w dniu 2 lipca 2021. Kapituła Konkursu doceniła firmę za istotny wpływ na kształt i rozwój gospodarki narodowej oraz odważne tworzenie innowacyjnych rozwiązań i ciągłe doskonalenie technologii dla energetyki i przemysłu, m.in.  w zakresie rozwoju platform besmart.energy oraz besmart.vision.

Marcin Petrykowski powołany na Prezesa Atende, Roman Szwed Przewodniczącym Rady Nadzorczej

23 czerwca 2021 r. nastąpiła zmiana osoby kierującej Grupą Atende, będąca zwieńczeniem realizowanego planu sukcesji. Marcin Petrykowski zastąpił Romana Szweda na stanowisku Prezesa Zarządu Atende S.A. Z kolei Roman Szwed, po uprzedniej rezygnacji z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu, wszedł do Rady Nadzorczej i został wybrany jej Przewodniczącym.

4 etapy, których nie można pominąć w drodze do chmury

Mądre wykorzystanie usług chmurowych jest jednym ze sposobów na cyfrową transformację przedsiębiorstwa. Decydują się na nią organizacje, które poważnie myślą o swoim rozwoju i zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. Ale trzeba pamiętać, że transformacja, jak każda zmiana, niesie ze sobą ryzyko niepowodzenia, gdy okaże się, że poniesione przez nas nakłady nie przyniosły oczekiwanych zysków. Wiele firm przystępując do tego przedsięwzięcia, często za późno zauważa z jak trudnym wyzwaniem przyszło im się zmierzyć. Co zrobić żeby nie zabłądzić w trakcie tej podróży? Jak się do niej przygotować i o czym pamiętać, żeby osiągnąć zamierzony cel? I najważniejsze pytanie, od czego zacząć?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Z nami zostaniesz liderem transformacji cyfrowej. Skorzystaj z fachowej pomocy Atende. Wprowadź innowacje do codziennego biznesu i uwolnij zasoby potrzebne do rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Budujemy sukces klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi. Wierzymy, że kluczem do udanego projektu jest indywidualne podejście, a także wysokiej jakości rozwiązania, kompetencje inżynierów Grupy Atende oraz ich wieloletnie doświadczenie.

NI

Sieci

sprawdź
IT

Systemy IT

sprawdź
CS

Cyberbezpieczeństwo

sprawdź
CM

Migracja do chmury

sprawdź
SM

Smart Monitoring

sprawdź
MS

Managed Services

sprawdź
DW

Digital workplace

sprawdź
BC

Blockchain

sprawdź
SMaCS

Stworzenie rozwiązania typu PCRF (Policy, Charging and Rules Function) do zarządzania usługami danych komórkowych, politykami dla realizacji usług biznesowych oraz do monitorowania zużycia danych w sieci operatora.

Klient:
Operator telekomunikacyjny

Technologia:
Atende SMaCS

twój partner technologiczny