30 lat temu
podłączyliśmy pierwsze polskie firmy do Internetu.

Dziś wspieramy klientów w transformacji cyfrowej, realizując zaawansowane technologicznie projekty w oparciu o innowacyjne portfolio Grupy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

INTEGRACJA IT

AI & SMART DEVICES

OPROGRAMOWANIE

USŁUGI IT

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CLOUD

Nasze rozwiązania

Cyfrowa transformacja

Marcin Petrykowski powołany na Prezesa Atende, Roman Szwed Przewodniczącym Rady Nadzorczej

23 czerwca 2021 r. nastąpiła zmiana osoby kierującej Grupą Atende, będąca zwieńczeniem realizowanego planu sukcesji. Marcin Petrykowski zastąpił Romana Szweda na stanowisku Prezesa Zarządu Atende S.A. Z kolei Roman Szwed, po uprzedniej rezygnacji z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu, wszedł do Rady Nadzorczej i został wybrany jej Przewodniczącym.

Atende z nagrodą Hit Roku 2021 Gazety Bankowej

Atende SA zostało uhonorowane podczas gali Gazety Bankowej nagrodą Hit Roku w kategorii Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe za cyfryzację dokumentów publicznych, prywatnych oraz procesów backoffice w oparciu o technologię blockchain. Technologia blockchain znajduje doskonałe zastosowanie na rynku ubezpieczeń.

4 etapy, których nie można pominąć w drodze do chmury

Mądre wykorzystanie usług chmurowych jest jednym ze sposobów na cyfrową transformację przedsiębiorstwa. Decydują się na nią organizacje, które poważnie myślą o swoim rozwoju i zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. Ale trzeba pamiętać, że transformacja, jak każda zmiana, niesie ze sobą ryzyko niepowodzenia, gdy okaże się, że poniesione przez nas nakłady nie przyniosły oczekiwanych zysków. Wiele firm przystępując do tego przedsięwzięcia, często za późno zauważa z jak trudnym wyzwaniem przyszło im się zmierzyć. Co zrobić żeby nie zabłądzić w trakcie tej podróży? Jak się do niej przygotować i o czym pamiętać, żeby osiągnąć zamierzony cel? I najważniejsze pytanie, od czego zacząć?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Budujemy sukces klientów innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi. Wierzymy, że kluczem do udanego projektu jest indywidualne podejście, a także wysokiej jakości rozwiązania, kompetencje inżynierów Grupy Atende oraz ich wieloletnie doświadczenie.

Każdego dnia koncentrujemy wysiłki na tym, aby być partnerem Pierwszego Wyboru dla firm i instytucji potrzebujących wsparcia technologicznego o najwyższych standardach. Tworzymy technologie, które mają realny, pozytywny wpływ na biznes i wszystkich użytkowników naszych rozwiązań.

NI

Sieci

sprawdź
IT

Systemy IT

sprawdź
CS

Cyberbezpieczeństwo

sprawdź
CM

Migracja do chmury

sprawdź
SM

Smart Monitoring

sprawdź
MS

Managed Services

sprawdź
DW

Digital workplace

sprawdź
BC

Blockchain

sprawdź
SMaCS

Stworzenie rozwiązania typu PCRF (Policy, Charging and Rules Function) do zarządzania usługami danych komórkowych, politykami dla realizacji usług biznesowych oraz do monitorowania zużycia danych w sieci operatora.

Klient:
Operator telekomunikacyjny

Technologia:
Atende SMaCS

twój partner technologiczny